Destek Ol

Parlak Jurnal bir çok kişinin oluşturduğu gönüllü bir topluluk olarak okurlarıyla ayakta duruyor. Sizin bizlere destek olmanızla motive oluyoruz ve yazılarımızı karalıyoruz. Bu sayede kendimizi geliştirebiliyoruz. Bizlere destek olmak istiyorsanız burada sizlere önerdiğimiz şeyleri yapabilir ve bizleri mutlu edebilirsiniz. Açıklamları görmek için (+) işaretine tıklamayı unutmayın 🙂

Facebook, Twitter, Google Plus ve Instagram sayfalarından bizi takip ederek bizlere destek olabilirsiniz.

E-posta adresiniz ile sitemize abone olup günlük yayımlanan yazılarımızdan ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Bu hem bizi mutlu ediyor hem de motivasyonumuzu arttırıyor.

Yazılarımıza yorum yazarak bizlere destek olun. Bu şekilde bizlere istediğiniz her türlü soru, öneri ve fikirlerinizi iletebilir ve çok hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz.

İnternet sitenizde bizlere küçük bir yer ayırıp linkimizi sergileyebilirsiniz.

Beğendiğiniz yazılarımızı Facebook, Twitter, Google Plus, Reddit, Pinterest ve E-posta üzerinden paylaşıp bizlere destek olabilirsiniz. Bütün bun paylaşımlar için sadece yazılarda bulunan butonlara tıklamanız yeterli.

İnternet sitenizde veyahut sosyal medya hesaplarınızda bizimle ilgili fikirlerinizi, düşüncelerinizi, eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bunlar bizi gerçekten motive ediyor.

Sitemiz ile ilgili bütün düşüncelerinizi, önerilerinizi, eleştirilerinizi bizimle paylaşmanız hem bizi mutlu ediyor hem de sitemizin daha güzel olmasını sağlıyor. Bunun için sitemizde bulunan iletişim kısmını kullanıp hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Parlak Jurnal bir çok yazarlı blog olarak konuk yazarlarıyla ayakta duruyor. Bizlere her konuda özgürce yazdığınız yazılarınızı gönderebilirsiniz. Konuk yazarlarımızla güçlüyüz. Yazı göndermek için tıklayın.