Destek Ol

Parlak Jurnal birçok kişinin oluşturduğu gönüllü bir topluluk olarak okurlarıyla ayakta duruyor. Sizin bizlere destek olmanızla motive oluyoruz ve üretkenliğimizi koruyabiliyoruz. Bu sayede kendimizi geliştirebiliyor ve bir şeylere dokunabiliyoruz. Bizi okuyarak desteğin en büyüğünü vermekle birlikte, ek olarak desteklemek isterseniz doğru sayfadasınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

Youtube, Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz

Yorum Bırakın

Yazılarımıza yorum yazarak bizlere destek olun. Bu şekilde bizlere istediğiniz her türlü soru, öneri ve fikirlerinizi iletebilir ve çok hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz.

Linkimizi Sergileyin

İnternet sitenizde bizlere küçük bir yer ayırıp linkimizi sergileyebilirsiniz.

<a href=”https://parlakjurnal.com”>Parlak Jurnal İnternet Dergisi</a>

Bizim Hakkımızda Yazın

İnternet sitenizde veyahut sosyal medya hesaplarınızda bizimle ilgili fikirlerinizi, düşüncelerinizi, eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bunlar bizi gerçekten motive ediyor.

Yazılarımızı Paylaşın

Beğendiğiniz yazılarımızı Facebook, Twitter, LinkedIn, Whatsapp ve E-posta üzerinden paylaşıp bizlere destek olabilirsiniz. Bütün bu paylaşımları yapmak için yalnızca yazıların sonunda bulunan butonlara tıklamanız yeterli.

Sponsor Olun

Sitemize reklam vererek hem kazanç sağlayabilir hem de bu projeye destek olabilirsiniz. Reklam sayfamız için tıklayınız.

Abone Olun

E-posta adresiniz ile sitemize abone olup yayımlanan yazılarımızdan ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Bu hem bizi mutlu ediyor hem de motivasyonumuzu arttırıyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın

Sitemiz ile ilgili bütün düşüncelerinizi, önerilerinizi, eleştirilerinizi bizimle paylaşmanız hem bizi mutlu ediyor hem de sitemizin daha güzel olmasını sağlıyor.