Destek Ol

Parlak Jurnal bir çok kişinin oluşturduğu gönüllü bir topluluk olarak okurlarıyla ayakta duruyor. Sizin bizlere destek olmanızla motive oluyoruz ve yazılarımızı karalıyoruz. Bu sayede kendimizi geliştirebiliyoruz. Bizlere destek olmak istiyorsanız burada sizlere önerdiğimiz şeyleri yapabilir ve bizleri mutlu edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

İnstagram, Youtube, Twitter ve Facebook sayfalarından bizi takip ederek bizlere destek olabilirsiniz.

Abone Olun

E-posta adresiniz ile sitemize abone olup yayımlanan yazılarımızdan ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Bu hem bizi mutlu ediyor hem de motivasyonumuzu arttırıyor.

Yorum Yazın

Yazılarımıza yorum yazarak bizlere destek olun. Bu şekilde bizlere istediğiniz her türlü soru, öneri ve fikirlerinizi iletebilir ve çok hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz.

Linkimizi Sergileyin

İnternet sitenizde bizlere küçük bir yer ayırıp linkimizi sergileyebilirsiniz.

Yazılarımızı Paylaşın

Beğendiğiniz yazılarımızı Facebook, Twitter, Reddit, Pinterest ve E-posta üzerinden paylaşıp bizlere destek olabilirsiniz. Bütün bun paylaşımlar için sadece yazılarda bulunan butonlara tıklamanız yeterli.

Bizim Hakkımızda Yazın

İnternet sitenizde veyahut sosyal medya hesaplarınızda bizimle ilgili fikirlerinizi, düşüncelerinizi, eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bunlar bizi gerçekten motive ediyor.

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

Sitemiz ile ilgili bütün düşüncelerinizi, önerilerinizi, eleştirilerinizi bizimle paylaşmanız hem bizi mutlu ediyor hem de sitemizin daha güzel olmasını sağlıyor. Bunun için sitemizde bulunan iletişim sayfasını kullanıp hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Sponsor Olun

Sitemize reklam vererek veya bağışta bulunarak bize destek olun. Reklam vermek için tıklayın.

Bize Yazı Yollayın

Parlak Jurnal bir çok yazarlı blog olarak konuk yazarlarıyla ayakta duruyor. Bizlere her konuda özgürce yazdığınız yazılarınızı gönderebilirsiniz. Konuk yazarlarımızla güçlüyüz. Yazı göndermek için tıklayın.