Binance Referans Kimliği Kodu: OWFJ5N65 (Ücretsiz kayıt bonusu)

Binance’te üyelik esnasında referans kimliği alanına sayı ve harflerden oluşan 8 haneli bir kod girmeniz gerekmektedir. OWFJ5N65 kodunu Binance mobil uygulama üzerinden kayıt olan kullanıcılar kullanabilir.

Binance.com’a masaüstü bilgisayardan veya herhangi bir tarayıcıdan kayıt olmak istiyorsanız direkt https://accounts.binance.com/tr/register?ref=OWFJ5N65 bu bağlantıya tıklayarak üye olmanız durumunda otomatik olarak referans kodu aktif edilmekte ve yüzde 20 komisyon indirimi hesabınıza tanımlanmaktadır.

Binance Referans Kodu Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır?

Binance referans kodu oluşturma adımları takip edilerek herkes için bir referans kodu tanımlanır. Yeni üyeler ise daha önce üyelikleri onaylanan kişilerin referans kodunu kullanarak komisyon indirimi alabilmektedir. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance platformuna üye olurken talep edilen kullanıcı ad, şifre ve kimlik bilgilerine ek olarak “referans kodu” da istenmektedir. Bu alana girilecek kod sayesinde takip eden ilk alım satımdan itibaren komisyon indirimi, referans koduna tanımlanan oranda gerçekleştirilmektedir.

%40’a varan komisyon ödülleri sayesinde, Binance referans programı yoğun bir ilgi görmektedir. Binance referans kodu programı ile dünya genelinde işlem hacmini de artırmayı başaran platform, aynı zamanda üyelerin karşılıklı olarak kazanç elde etmelerini sağlar. Üye olan kişi referans koduyla indirim kazanırken, referans kodunu paylaşan kişi ise bu kişinin işlemlerinden belirli oranda kazanç elde eder.

Binance Referans Kodu Ekleme Nasıl Yapılır?

Binance referans kodu ekleme oldukça kolaydır. Mobil uygulamadan veya doğrudan web arayüzünü kullanarak kayıt adımlarını tamamlayın. Sonrasında ise ilgili tüm kimlik doğrulama işlemlerinin tamamlanmasının ardından karşınıza son aşamadan referans kodu bölümü çıkacaktır. Bu alana genelde 8 haneden oluşan referans kodunu ekleyerek, sisteme giriş yapılır. Sonrasında referans kodunu aktifleştiren her kullanıcı, işlem sayfası üzerinden yapacağı Spot veya Pool alım – satımlarında büyük oranda komisyon indirimi kazanır.

Binance En Yüksek Referans Kodu

Binance en yüksek komisyon indirimi ile daha düşük komisyon ücreti ödeyerek kripto para işlemlerinizi karlı bir hale getirmeniz mümkündür. %25 BNB komisyon indiriminden, %20 – 40 arasında değişen birçok farklı oranda indirim uygulanabilir. En yüksek Binance ref kodu OWFJ5N65 ile üzerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.

Kullanıcıların birbiri ile paylaşacakları referans kodları sayesinde doğrudan ilgili sayfalara yönlendirme yapmak da mümkündür. Referans bağlantısı bulmak artık kolay olduğu için en yüksek oranlara sahip kodları araştırmak daha doğru olacaktır. Binance referans kodu her kullanıcı kimliği için belirli farklılıklar taşıyabilir. Kurumsal ve kişisel hesaplar için de komisyon oranları ve işlem hacmine göre belirlenen indirimler de değişmektedir.

Binance Referans Linki Ne İşe Yarar?

Binance referans linki ister sosyal medya uygulamaları isterseniz de WhatsApp veya Telegram gibi mobil iletişim uygulamaları üzerinden referans kodunuzu paylaşmanızı sağlar. Link paylaşarak yeni üye olacak kişinin doğrudan üyelik sayfasına erişimi sağlanır.

Birçok kişi için her ne kadar düşük miktarda indirim oranı gibi görünse de referans kodu kullanmadan üye olanların büyük bölümü sonradan pişman olmaktadır. Özellikle küçük gibi görünen bu oranlar, işlem miktarı arttıkça size yüksek oranda komisyon indirimi sunacaktır. İndirimsiz olarak işlem başı komisyon oranı %0,1 olarak gerçekleşmektedir. %25 oranda bir ref kodu ile işlemin %0,075 seviyesinde komisyon alınarak gerçekleştirilmesi mümkün hale getirilmektedir.

Referans linkiyle üyeliğin avantajlarını öğrenmek için https://www.youtube.com/watch?v=5t8254CcYUk bu videoyu izleyebilirsiniz.

Binance Referans Kodu Değiştirme Nasıl Yapılır?

Binance referans kodu silme veya değiştirme işlemleri şuan için yapılamamaktadır. Paylaştığınız referans kodu üzerinden üye olan kişiler bu indirim fırsatından yararlanacaktır. Ayrıca referans kodunu paylaşan kişilerin elde edecekleri kazanımlardan da yararlanabilirsiniz. Daha düşük komisyon oranları ile işlem yapmak için referans kodu girmeyi unutmayınız.

Binance üyeliği oluştururken referans kodu girmeyi unutanlar ise maalesef bu uygulamadan yararlanamıyorlar. Bilmeyen veya unutan kişiler sonradan Binance referans kodu girmek isteseler bile bu mümkün olmayacaktır. Ancak kullanıcılardan gelen yoğun talep nedeniyle ilerleyen zamanlarda referans kodu girmeyenler için farklı programların da Binance tarafından sunulması beklenmektedir.

Yorum bırakın

Your email address will not be published.

Ekonomi Kategorisinde Son Yazılar