Boğazda Yat Kiralama Sektörünün Duayeni Boğaz Çocuğu

7

Boğazda yat kiralama hizmeti veren onlarca şirket içinde %100 müşteri memnuniyetini profesyonel bir ekiple sağlamayı başaran Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon firmasını sizlere tanıtmak istedik.

Makalenin hemen başında belirtmek isteriz ki Boğaz Çocuğu markasının sahibi olan Bekir Aslan gerçek bir Boğaz Çocuğu! Aslen Rize’li olup boğazın en güzel mahallelerinden biri olan İstinye‘de doğup büyümüştür. Yani birçoğu gibi boğaza ticaret yapmak için gelen biri değildir. Üniversite eğitimi hariç hayatının tamamını boğaz güzergahında geçirdiği için haliyle boğazı yakından tanıyor, bireysel ve kurumsal misafirlerini nasıl mutlu edeceğini çok ama çok iyi biliyor..

ŞİMDİLİK SADECE İSTANBUL’DA

Boğaz Çocuğu, yat kiralama hizmetini ilerleyen senelerde Akdeniz ve Ege’de de vermek istese de şuan için sadece İstanbul sularında ve çoğunlukla boğazda veriyor. Filosundaki birbirinden lüks yatları saatlik ve günlük olarak kiralayıp ihtiyacınız olan her türlü özel gün, kutlama, eğlence ve toplantı organizasyonlarını kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde planlayabilirsiniz.

12 AY BOYUNCA KESİNTİSİZ HİZMET

Boğazda yat kiralamak için güneşli yaz aylarını beklemenize gerek yok çünkü ısıtma sistemine sahip olan yatların arka havuzları şeffaf branda ile tamamen kapatıldığında soğuk ve yağışlı kış aylarında da en az yaz aylarındaki kalitede organizasyonlar düzenleyebilme imkanınız oluyor. 12 ay süresince kesintisiz olarak dilediğiniz gün ve saatler arasında en az 2 saat üzerinden olmak üzere dilediğiniz kadar uzunlukta yat kiralayabilirsiniz.

SAATLİK VE GÜNLÜK SEÇENEKLERLE

Boğazda yat kiralama hizmeti doğum günü organizasyonu, evlenme teklifi, yıldönümü, mezuniyet, fasıl, iftar, iş yemeği ve toplantı organizasyonları için çoğunlukla saatlik olarak, Adalar ve Boğazda organize edilen yüzme turları için de günlük olarak tercih edilmektedir. Günlük turlarda sabahın erken saatlerinde ve çoğunlukla 09:00 gibi yat harekete geçip yüzülecek olan yere giderek akşam üstü kalkış yapılan yerde yat en geç 18:00’da terk edilecek şekilde geri dönüş saati planlanır çünkü 19:00’dan itibaren akşam turları başlar. Günlük kiralama fiyatlarının saatlik kiralamaya oranla daha düşük olmasının nedeni yatın kısa bir gezintiden sonra demir atarak sabit kalmasından kaynaklanıyor. Yat gün boyu gezsin istenirse toplamda kaç saat kiralama yapıldıysa saat başı ödeme yapılması gerekcektir.

ULAŞIMI KOLAY KALKIŞ ve VARIŞ NOKTALARI

Yata binmek ve süre sona erdiğinde yattan inmek için çoğunlukla yatların bağlı olduğu sahiller olan Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme ve Beykoz sahilleri ile buralara 5-10 dakikalık yakın mesafedeki Emirgan, İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Beylerbeyi ve Ortaköy sahilleri de herhangi bir ek ücret talep edilmeden kullanılabiliyor. Ancak daha uzak mesafedeki yerler kullanılmak istenirse misafirlerin ek ücret ödemesi gerekeceği gibi marina ve iskele gibi ücrete tabi olan yerlerden alınmak ya da bırakılmak isteyen kişiler de buralardaki palamar ücretini ödemekle yükümlüdürler çünkü şirket sadece boğazdaki ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanıyor.

İHTİYACINIZ OLANDAN ÇOK DAHA FAZLASI

Özenle hazırlanmış web sitelerine giriş yaptığınızda sizleri sade ama kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu profesyonel bir tasarım ve zengin bir içerik karşılayacak. Daha önce hiç yat kiralamamış hatta hayatı boyunca hiç yata binmemiş kişiler dahi siteye girip içeriği okuduktan sonra boğazdaki yat organizasyonları hakkında merak ettiği her şeyi net olarak öğrenecektir. Sitede menü detaylarından güzergah bilgisine, kiralık yat fotoğraflarından tutun da sunulan tüm hizmetler için ödenmesi gereken net ücretlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Diğer yat kiralama şirketlerinin hiçbirinin bu denli özenle hazırlanmış bir web sitesi olmadığını, son senelerde Boğaz Çocuğu şirketinin web sitesini taklit eden onlarca firma olduğunu da belirtmek isteriz..

KENDİ ORGANİZASYON PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Boğazda yat kiralama şirketi, son derece şeffaf bir fiyat politikası izlediğinden saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve sunulan tüm ekstra hizmetler için talep ettikleri net rakamları ayrıntılı olarak web sitesinde paylaşıyor. Siteye giriş yaparak verilen tüm hizmetler için ödemeniz gereken ücretleri tek sayfada görebileceğiniz gibi kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi yat kiralama paketinizi hızlıca hazırlayabilme imkanına da sahipsiniz. O halde vakit kaybetmeden www.yatkiralama.com adresine giriş yaparak merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz yatın istediğiniz zaman diliminde müsait olup olmadığını sormak ve uygunluk varsa kendi adınıza rezerve konuma getirmek için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak kendileriyle temas kurabilirsiniz. Rezervasyon için ön koşul kaparo ödemesidir ve miktarı yat organizasyonu için şirkete ödenmesi gereken toplam ücretim yarısıdır. Ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü yatta nakit olarak tahsil edileceklerinden yanınızda nakikt bulundurmanız gerekiyor, kredi kartı ile ödeme kabul etmiyorlar. Ayrıca boğazdaki yat kiralama talebi yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var..

7 Comments

  1. işini gerçekten iyi yapan profesyonellerden hizmet alıyorsanız boğaz çocuğu en iyi tercih olacak.. firmayı tanıyorum, bu işi hakkıyla yapan birkaç firmadan biri..

  2. boğazda organizasyon yapmayı planlıyorsanız kesinlikle önceliğiniz boğaz çocuğu yat kiralama şirketi olmalı. verdikleri tüm hizmetlerin ücretlerini web sitelerinde belirtmiş olmaları çok güzel. insana güven veriyor çünkü bir çok firma kime ne tutturabilirsem mantığı ile gidip web sitesine fiyat yazmıyor.

  3. yat kiralama fiyatları ve müşterilerin merak edeceği diğer tüm detayların web sitelerinde ayrıntılı olarak paylaşılıyor olması gerçekten güven veriyor. dürüst bir firmaya benziyır, yat kiralama düşüncesinde olanlar mutlaka değerlendirmeli hatta kendilerine öncelik vermeli diye düşünüyorum.

  4. Boğazda yat kiralama hizmetini profesyonel anlamda en uygun ücretler karşılığında alacağınız yegane firma kesinlike Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organziasyon şirketidir. Kendilerinden her sene düzenli olarak saatlik ve günlük yat kiralama hizmetleri alıyoruz. Özellikle yurt dışından gelen misafirlerimizi İstanbul’da en güzel şekilde ağırlayabilmemiz için en uygun yöntem boğazda yat kiralama oluyor..

  5. Doğum günü organizasyonu düzenlemek için çok ideal bir şirket. Ben kız arkadaşımla yatta 2 kişilik doğum günü kutlaması için hizmet almıştım ama arkadaşlarım kalabalık bir grupla parti daveti vermişlerdi. Boğaz Çocuğu şirketinden hizmet alıp memnun kalmayan kimse yok etrafımda, gerçekten işlerini özenerek yapan profesyonel bir yat kiraalma şirketi olduklarından emin olabilirsiniz..

  6. Boğaz, yat kiralama organizasyonları için en ideal sular, hem muhteşem manzarası var hem de tertemiz havası. Boğazda yat organizasyonu planlamak istiyorsanız bana göre en iyi yat kiralama ve organizasyon şirketi olan Boğaz Çocuğu ile çalışmalısınız. Uygun fiyata lüks yatlar kiraya veriyorlar..

  7. Boğazda yat kiralama hizmeti veren şirketler arasında benim en iyi olarak değerlendirdiğim gerek şeffaf fiyat politikası gerekse web sitesine verdiği önem nedeniyle kesinlikle Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketi diğerlerinden çok önde..

Yorum bırakın

Your email address will not be published.

Seyahat Kategorisinde Son Yazılar