Bankacılık alanında haber ve bilgi kaynağı BANKALAR.ORG

BANKALAR.ORG sitesi, 14 yıldır aralıksız bir şekilde bankacılık ve finans alanlarında ziyaretçilerine bilgi sağlayana güvenilir bir rehber sitedir. Bankalarla ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi  bu site içerisinde bulabiliyorsunuz. Bankaların sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bir çok bilgiyi bu site aracılığıyla erişebiliyorsunuz.

Türkiye’de bankacılık faaliyetlerini aktif şekilde devam ettiren, tüm bankaların hizmetlerini siteye giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Müşterilerine vermiş olduğu kredileri ve faiz oranlarını güncel şekilde takip edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siteyi ziyaret eden kişiler, site vasıtasıyla öğrenmiş olduğu bankacılık ve finans bilgileri ile ilgili konularda karar verme imkanına sahip oluyor. Banka müşterisi şubesine gitmeksizin, banka hakkında bilgi sahibi olmak istediği konuyu siteden rahatlıkla öğrenebiliyorlar.

Bankalardan alabileceğiniz bilgiyi doğrudan bu siteden alarak size zaman kazandıran bu platforma üye olmaksızın giriş yaparak, bütün güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

BANKALAR.ORG Sitesinden Hangi Bilgileri Alabilirsiniz?

Bankacılık sektöründen ve ekonomiden önemli gelişmeleri paylaşan BANKALAR.ORG’dan faydalanabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz bilgilerden bazıları şunlardır.

  • Altın fiyatlarındaki son durumu siteden öğrenebilirsiniz.
  • Dolar ve euro kurunun son halini görebilirsiniz.
  • Banka şubelerini sorgulamasını yapabilirsiniz.
  • Bankaların çalışma saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • IBAN sorgulama işlemini yapabilirsiniz.
  • Bankaların müşterilerine verdiği kredileri ve güncel faiz oranlarını vadeleriyle beraber öğrenebiliyorsunuz.
  • Bankaların adreslerini ve iletişim numaralarını öğrenebilirsiniz. Bankaların çağrı merkezi numaralarını siteden öğrenebiliyorsunuz.

Bu bilgilerin haricinde ise, kredi kartları hakkında bilgiler ve kampanyalar hakkında da bilgi alabiliyorsunuz.  Bankaların müşterilerine sunmuş olduğu tahvil ve repo gibi hizmetlerin neler olduğunu öğrenme şansınız bulunuyor. Bankaların müşterilerinden yapmış olduğu işlemler sonucunda talep ettiği ücretlerin ne kadar olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için > https://www.bankalar.org/

Yorum bırakın

Your email address will not be published.

Sponsor Kategorisinde Son Yazılar

e-Defter Uygulaması Nedir?

Günümüzde iş ve organizasyon akışına dair tüm ezberleri bozmaya başlayan e-dönüşüm uygulamaları büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır.