Fal Sepeti

Fal Sepeti – Farklı Bir Fal Uygulaması

Günlük hayatın koşuşturmacasından, yorgunluğundan belki de kendimize zaman ayırarak arınıyoruz. Kendimiz için bir şeyler yapmak bu yüzden insanı rahatlatıyor. Bugün sizlere, kendinize zaman ayırmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Fal Sepeti’nden bahsedeceğim. Benzerlerine göre epey kapsamlı olan bu uygulamada birçok fal çeşidi mevcut.

Sizlerin de bildiği gibi fal kavramı çok eskilere dayanan köklü bir geçmişe sahip. Geçmişten günümüze birçok fal çeşidi insanların gelecek hakkındaki farkındalığını artırıyor. Fal Sepeti de bu geleneği online bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Günümüzde bu tarzda birçok uygulama mevcut olsa da Fal Sepeti gerçek falcılara online fal baktırma deneyimi sunarak diğerlerinden sıyrılmayı başarıyor.

Online Fal Bakımı

Fal Sepeti, sizleri alanında uzman gerçek falcılar ile bir araya getiriyor. Böylelikle sistem tarafından gönderilmiş, tanıdık cümleler duymak yerine karşınızda bulunan gerçekten bir insanla muhatap olabiliyorsunuz. Fal bakım sürecinin nasıl başladığını ve devam ettiğini merak ettiğinizi duyar gibiyim.

Fal Sepeti’ni ister web sitesi isterseniz de benim gibi mobil uygulamalarını indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra sizden üye olmanız isteniyor. Google hesabınızı bağlayarak da üyelik oluşturabilirsiniz. Daha sonra karşınıza baktırabileceğiniz fal türleri çıkıyor.

Az önce de bahsettiğim gibi Fal Sepeti’nde birçok alt başlık mevcut. Beş farklı fal baktırabilirsiniz. Kahve falının yanı sıra, tarot falı, katina aşk falı, su falı ve yıldızname de size sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Hangi falı baktıracağınıza göre yapmanız gerekenler değişiklik gösterebiliyor fakat sabit olan bazı adımlar mevcut.

Mesela, kahve falı baktıracaksınız kahve fincanı ve tabağınızın fotoğrafını göndermeniz gerekiyor. Tarot falı baktıracağınız zaman da sistemin size sunduğu kartlardan seçim yapmanız bekleniyor.

Kredi Sistemi

Fakat öncesinde bahsetmem gereken kısa bir detay daha var. Fal Sepeti’nde bakım yaptırabilmek için kredi satın almanız gerekiyor. Uygulama içerisinden satın alabileceğiniz kredilerin ödemesini kredi kartınız veya banka kartınız ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içi satın alma seçeneği de var.

Kredi miktarları için paketler mevcut. Dilediğiniz paketi seçerek istediğiniz kadar krediyi profilinize yükleyebilirsiniz. Eğer ne kadar krediye ihtiyacınız olacağı hakkında bir fikriniz yoksa, online yorumcuların profillerine göz atabilirsiniz. Böylece hangi yorumcunun ne kadar kredi miktarı istediğini öğrenebilirsiniz.

İstediğin Yorumcuyu Seçme Özgürlüğü

Fal Sepeti, kullanıcılarına online fal bakımı imkânı sunmasının yanı sıra istediğiniz yorumcuyu seçme ayrıcalığı da tanıyor. O an, uygulama içerisinde online olan yorumcuların herhangi birini seçerek fal bakımınızı yaptırabilirsiniz. Eğer seçerken siz de benim gibi kararsız kalırsanız, yorumcuların profilini ziyaret etmenizi öneririm. Çünkü bu sayede sizden önce o yorumcuya fal baktıran kişilerin yaptıkları yorumları, verdikleri puanları inceleyebilirsiniz.

Ayrıca yorumcuların profilinde, kendileri hakkında yazdıkları kısa metinler de bulunduğu için az çok bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Unutmamanız gereken tek detay, istediğiniz yorumcunun o an online olarak uygulamada yer alması. Eğer sırada bekleyen kişi veya kişiler varsa, sistem size bunun bilgisini de veriyor.

Yorumcunuza Soru Sorabilirsiniz

Fal bakımından önce ve sonra yorumcunuza soru sorma hakkı tanınıyor. Yorumcunuzu seçtikten sonra fotoğrafları yüklemeniz veya önceden de söylediğim gibi kart seçmeniz bekleniyor. Daha sonrasında kendinize ait bazı bilgileri -isminiz, yaşınız ve mesleğiniz gibi- sisteme ekliyorsunuz.

Bulunduğunuz sayfada, fal bakımından önce yorumcunuza sormak istediğiniz bir şey varsa yazmanız için bir kutucuk yer alıyor. Oraya en fazla 1000 kelime olacak şekilde sorularınızı veya özellikle baktırmak istediğiniz bir konu varsa onu yazabilirsiniz. Fal bakıldıktan sonra da yanıt size geldiğinde, tekrar aklınıza takılan bir konu varsa onu sormanız için 1000 kelimelik bir hak daha tanınıyor.

Üç Farklı Yorum Seçeneği

Fal Sepeti’nde dilediğiniz yorumcuyu seçebileceğiniz gibi, yapılan yorumun size hangi şekilde ulaşmasını istediğinizi de seçebilirsiniz. Uygulama, kullanıcılara üç farklı yorum seçeneği sunuyor. Sesli, yazılı ve telefon görüşmesi olarak falınıza gelen yanıtı elde edebilirsiniz. Yazılı, hepimizin bildiği gibi metin şeklinde size gönderiliyor. Sesli yanıtlar, ses kaydı şeklinde uygulamada yer alıyor. Telefon görüşmesi isterseniz de Fal Sepeti’nin özel bir telefon hattı üzerinden sizinle iletişime geçiliyor.

Bu yazımızı da tavsiye ederiz:  Müfredata Uygun Türkçe Kitapları ve Test Soruları

Hızlı, Detaylı ve Samimi

Fal bakımı, karşınızda gerçek bir yorumcunun online olarak size fal baktığı düşünüldüğü zaman hızlı bir şekilde size ulaşıyor. Benim falımın bakımı ortalama olarak 20-30 dk içerisinde bana ulaştı. Bu da telefonuma bildirim olarak geldi.

Ben yorum seçeneği olarak ses kaydını seçtim. Bu sebeple bana gelen yanıt da ses kaydı olarak ulaştı. Bu ses kaydı yaklaşık olarak 15 dakikaydı. Kahve falıma yapılan yorumu oldukça samimi ve detaylı buldum. Hatta böyle bir şey istememiş olmama rağmen benim seçtiğim yorumcu, 2022 yılına ait astroloji haritamı çıkarıp bana bu konuda da bilgi verdi.

Bu ses kaydının ardından da yorumcuma aklıma takılan birkaç şeyi tekrar ilettim. Bu kez daha hızlı bir şekilde, yazılı olarak yine samimi bir üslupla sorularımı yanıtladı. Falın ardından da bu düşüncelerimi, tıpkı diğer kullanıcılar gibi yorum ve puanlama olarak belirttim.

Uygulamalar üzerinden fal bakımı yaptırdığımızda çoğu zaman karşımızda bir robot varmış gibi hissederiz. Fal Sepeti’nde bunun aksine gerçek ve samimi bir ortam olduğunu hissettim.

Hem bana online bir ortam sunması, hem de beni alanında uzman olduğu belirtilen gerçek yorumcular ile buluşturması Fal Sepeti’ni diğer uygulamalardan ayıran etkenlerdi benim için.

Bunların haricinde web sitesini incelediğimde de bir blog kısmının yer aldığını gördüm. Astrolojiden, fal bakımına kadar birçok konuda bilgi veren güncel yazılara da Fal Sepeti’nin bloğundan ulaşabilmek mümkün.

İnternet Sitesi
App Store
Play Store

Yorum bırakın

Your email address will not be published.

Sponsor Kategorisinde Son Yazılar

Paranfil Tanıtım

Kripto paralar günümüzde oldukça popüler bir hale geldiler. Sundukları yeni teknoloji ve yatırım aracı olarak görülmesi