Bitcoin Cash Nasıl alınır?

Bitcoin Cash almanın iki yolu vardır, madencilik ile elde etme ya da bir borsadan reel para birimleri ile satın almak. En güvenli ve kolay yolu, borsadan satın almaktır. Genel olarak piyasa dolar üzerinden işlem görse de Türk Lirası ile de satın alabileceğiniz bir çok farklı site bulunmaktadır.

3 Adımda Türk Lirası ile Bitcoin Cash Alma Yöntemi

Bitcoin Cash alış-satış işlemlerini Türk Lirası ile yapabileceğini Türkiye merkezli kripto para borsası olan Bitlo.com üzerinden anlatacağım.

Bitlo.com 2017 yılından beri aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

1.Bitlo.com’a Kayıt Ol

İlk olarak yapmanız gereken cep telefonu numaranızı, adınızı ve soyadınızı girerek Bitlo.com’a kayıt olmak. Bu sayede Bitcoin Cash’lerinizi güvenle saklayabileceğiniz hesabınızı açmış oluyorsunuz.

kayıt

2. Hesap Bilgilerini Tamamla ve Para Gönder

Kayıt işleminden sonra hesabınızı tamamlamak için yapılması gereken, TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi girmek. Bu işlemden sonra para yatırma sayfasında bulunan banka hesabına TL yatırabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz Türk Lirası miktarı, hesabınıza 20 dakika içerisinde kesinti ve komisyon kesilmeden tanımlanacaktır.

3.Bitcoin Cash (BCH) Al

Son olarak “Kolay Alış/Satış” ekranında dilediğiniz tutarı girip “Bitcoin Cash Al” butonuna tıkladığınızda bekleyen emirlerden anında alış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

bitcoinalmak

Kolay bölüm dışında “Gelişmiş alış-satış” bölümünden alış ve satış için istediğiniz fiyattan emir oluşturabilirsiniz.

gelişmişbitcoin

Bitlo.com sitesinde Bitcoin Cash alabilmeniz bakiyenizde en az 1 TL olmalıdır. Kripto para yatırımına yeni başlayanlar için düşük yatırımları Bitlo.com ile yapabilirsiniz.

Yorum bırakın

Your email address will not be published.

Sponsor Kategorisinde Son Yazılar