Eğitim Mobilyaları

Kaliteli ve Rahat Büro Eğitim Mobilyaları

 Eğitim Kurumlarında Mobilya Seçimi Önemlidir:

Eğitim kurumları, yavrularımızın hayata hazırlandıkları kutsal yuvalardır. Kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise, üniversite; hepsi de birbirinden seçkin eğitim kurumlarıdır. Kurs ve dershaneleri de es geçmemek gerekir. Mutlaka kabul edilmelidir ki, bunlar da eğitimin önemli ayaklarıdır. Eğitim alan çocuklar ya da gençler uzun saatler boyunca, aynı pozisyonda oturma durumunda kalarak derslerini dinlerler. Öte yandan, özellikle küçük yaşlardaki çocukların bulunduğu eğitim kurumlarında, sınıflarda ders aralarında koşturmaca yaşanır. Bu durumda, elbette ister istemez mobilyalar da yıpranır. Birçok açıdan eğitim mobilyaları imalatlarına özenilmesi gerekmektedir.

Eğitim Mobilyaları

           Eğitim mobilyaları imalatında, okul sıraları tasarımlarında, çocukların ortalama ölçüleri dikkate alınarak tasarım yapılması çok önemlidir. Ayakları, kolları, sırt ve bel bölgelerine uygun olmalıdır. Öte yandan, oturma kısmı ile sıra da orantılı olmalıdır. Genel anlamda, okul mobilyaları imalatında kaliteli malzemelerin ve doğal boyaların kullanılması da çok önemlidir. Aynı şekilde öğretmen masası, eğitim neferlerimizin uzun saatler bu mobilyada oturacakları öngörülerek, özenle tasarlanmalıdır. Bir sınıfta en önemli detaylardan biri de, sınıf dolapları modelleridir. Kesinlikle güvenli olmalıdır. Küçüklerin tehlikeli duruma düşmeyeceği şekilde sağlam, aynı zamanda kapaklarının da kazaya yol açmayacak şekilde olmalıdır. Bürotime eğitim mobilyası üretimlerimizde, küçüklerimizin ve gençlerimizin sağlığını, rahatını ve derse odaklanmasını sağlayacak şekilde mükemmel tasarımları hayata geçirmekteyiz.

Bürotime Eğitim Mobilyaları Hakkında:

Eğitim Mobilyaları

1986 yılından bu yana ofis mobilyaları sektöründe önemli yere sahip olan firmamız, büroseren, eğitim amaçlı kullanılacak mobilyaların da üretimini yapmaktadır. Bürotime eğitim mobilyaları kalite anlamında son derece donanımlı, yedek parça ve model garantili, servis ağına dahil, ince işçilik ile hazırlanmaktadır. Firmamızın ayrı mobilya kategorilerimiz için farklı tasarımcı ekibi bulunmaktadır. Ekibimiz alanında gerçekten donanımlı, eğitimli ve işini özenle yapan isimlerden oluşmaktadır. Tasarımlarımız farklı kategorilere düzenlenmektedir. Okul sınıfları ve amfileri için tasarımlarımız kapsamında, okul sıraları ve masaları, öğretmenler için masa ve sandalyeler, dolaplar, konferans koltukları, amfiler için özel tasarım sıra ve masalar gibi modellerimiz yer almaktadır. Konferans koltuğu modellerimizden seçerken, salonun büyüklüğüne uygun olacak ebatlarda ve sayıda sipariş verebilirsiniz.

Laboratuvarlar için özel tasarımlarımız da laboratuvar ürünleri kategorimizde bulunmaktadır. Birçok farklı deney masası olup, yapılacak işlemlere uygun şekilde modellerimizden seçebilirsiniz. Musluğu ve lavabosu olan, donanım açısından mükemmel detaylarda masalarımız öğrencileri beklemektedir. Çok önemli ve gerçekten özenilerek tasarlanan mobilya kategorilerimizden biri ise, yurtlar için hazırlanan yurt mobilyaları ve konsept oda tasarımlarıdır. Ranzalı, dolap çekmece, çalışma masaları olan tasarımlar farklı boyutlarda yurt odaları için mükemmeldir.

Eğitim için özel tasarladığımız mobilyalarımızda öğrencilerimizin rahat edeceğinden eminiz. Çocukların uzuvları ağrımadan, rahatsız edecek bir durumla karşılaşmadan, derslerine odaklanmaları mobilyalarımızla mümkündür. Modellerimizin tamamı garantilidir. Ayrıca, kullanım sırasında yedek parça garantimiz de söz konusudur. Müşterilerimizi yedek parça konusunda asla mağdur etmemekteyiz.  https://buroseren.com/tr/egitim-mobilyalari/2/Kategori linkine tıklayarak tüm eğitim mobilyalarına ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

Your email address will not be published.

Sponsor Kategorisinde Son Yazılar